Kurumsal
Kurumsal

ANTES, mekanik tesisat konusunda mühendislik hizmetleri vermek amacıyla 1990 yılında İstanbul’da makine mühendisi Mehmet Salih Küçükçerçi tarafından kurulmuştur. 1994 yılında makine mühendisi olarak göreve başlayan Serkan Polat, halen şirket ortağı olarak şirketin yönetiminde görev almaktadır.

Kurulduğu günden bugüne ANTES, mekanik tesisat mühendisliği alanında tasarım, uygulama, malzeme satışı ve danışmanlık gibi birçok konuda aldığı profesyonel sorumluluğunu uzman ekibiyle sürdürmektedir. ANTES, verdiği disiplinli ve kaliteli hizmeti sayesinde birçok başarılı projede yer almıştır.

Mühendislik hizmetlerinde kalite, uzmanlık, deneyim ve profesyonellik çizgisini koruyarak birçok başarılı projeye imza atan ANTES; fabrikalar, endüstriyel tesisler, idari binalar, siteler, konutlar, iş merkezleri, villalar, okul binaları gibi yerli ve yabancı birçok yapının tesisat projelerini hazırlamış ve mekanik tesisatlarını yapmıştır.

ANTES, yapı sektöründe faaliyet gösteren mimarlık ve inşaat firmalarının mekanik tesisat konusunda çözüm ortağı olarak müşteri portföyünü ve deneyimini genişletmiştir. Almış olduğu profesyonel sorumluluğun bilinciyle sürdürülebilir, ekonomik ve kaliteli hizmet vermeyi en önemli ilkesi haline getiren ANTES, müşterilerinin projelendirme, uygulama, malzeme seçimi ve temini konusunda taleplerini karşılayabilmiştir.

169 numara ile İGDAŞ'a kayıt olan ANTES, mekanik tesisat mühendisliği konusunda faaliyet göstermekte olan seçkin firmalar arasındaki konumunu başarıyla sürdürmektedir.

19 Mayıs Mahallesi Çoruh Sokak No:15A Şişli / İstanbul 0212 347 02 63 (Pbx) antes@antesyapi.com

© 1990 - 2015. Her Hakkı Antes Yapı'ya Aittir

Web Tasarım